Jesteś tutaj: Szkoła Morska w Gdyni » Kursy i Szkolenia » Kursy Offshore » Kursy Offshore – Teminy i ceny

Kursy Offshore – Teminy i ceny

Kursy Offshore realizujemy na zamówienie czasem nawet parę razy w tygodniu. Prosimy zgłaszać uczestnictwo wcześniej z określeniem dogodnego dla Państwa terminu:

telefonicznie: +58 621 75 41 ; +58 661 26 55

e-mailem: szkola@morska.edu.pl

Przypominamy, że na kursy BOSIET i HUET należy  zabrać ze sobą świadectwo zdrowia i strój kąpielowy pod kombinezon ratowniczy (kąpielówki, t-shirt i ręcznik + przybory pod prysznic)

Na kurs BOSIET należy zabrać dodatkowo: dres lub kombinezon, obuwie sportowe, rękawice ochronne (zajęcia na poligonie)

UCZESTNICY MUSZĄ ZAAKCEPTOWAĆ TEST NA ZAWARTOŚĆ ALKOHOLU PRZEPROWADZONY PRZEZ INSTRUKTORA!

Nazwa kursu Termin Czas trwania Cena
Helicopter underwater Esc. & Esc. Apparatus Training HUET śr.w zależności od zapotrzebowania 1 dzień równowartość 505 Euro (cena zawiera lunch)
Basic Offshore Safety Induction & Emergency Training (BOSIET) (zawiera HUET) śr-czw (poligon)w zależności od zapotrzebowania. 2 dni równowartość645 Euro (cena zawiera lunch)
Basic Offshore Safety Induction & Emergency Training (BOSIET) – Brasilian Region (zawiera HUET)