Jesteś tutaj: Szkoła Morska w Gdyni » Kursy i Szkolenia » Kursy Offshore » Kursy Offshore – Teminy i ceny

Kursy Offshore – Teminy i ceny

Kursy Offshore realizujemy na zamówienie czasem nawet parę razy w tygodniu. Prosimy zgłaszać uczestnictwo wcześniej z określeniem dogodnego dla Państwa terminu:

telefonicznie: +58 621 75 41 ; +58 661 26 55

e-mailem: szkola@morska.edu.pl

Przypominamy, że na kursy BOSIET i HUET należy  zabrać ze sobą świadectwo zdrowia i strój kąpielowy pod kombinezon ratowniczy (kąpielówki, t-shirt i ręcznik + przybory pod prysznic)

Na kurs BOSIET należy zabrać dodatkowo: dres lub kombinezon, obuwie sportowe, rękawice ochronne (zajęcia na poligonie)

UCZESTNICY MUSZĄ ZAAKCEPTOWAĆ TEST NA ZAWARTOŚĆ ALKOHOLU PRZEPROWADZONY PRZEZ INSTRUKTORA!

Nazwa kursu Termin Czas trwania Cena
Helicopter (and other aircraft) underwater Esc. & Esc. Apparatus Training HUET śr.w zależności od zapotrzebowania 1 dzień równowartość 505 Euro (cena zawiera lunch)
Basic Offshore Safety Induction & Emergency Training (BOSIET) (zawiera HUET) śr-czw (poligon)w zależności od zapotrzebowania. 2 dni równowartość695 Euro (cena zawiera lunch)
Basic Offshore Safety Induction & Emergency Training (BOSIET) – Brasilian Region (zawiera HUET)
pn-ptczw (poligon)w zależności od zapotrzebowania.  5 dni równowartość725 Euro (cena zawiera lunch)
Offshore Helideck Assisstant Training (HDA) w zależności od zapotrzebowania 1 dzień równowartość505 Euro (cena zawiera lunch)
Helicopter Training Officer (HLO) w zależności od zapotrzebowania 2 dni równowartość1175 Euro (cena zawiera lunch)
Helicopter Deck FF Training w zależności od zapotrzebowania 1 dzień równowartość1050 Euro – 1  osoba630 Euro >=2 osób
Helicopter Refuelling and Quality control Training w zależności od zapotrzebowania 1 dzień równowartość 475 Euro
IATA Dangerous Goods Awareness w zależności od zapotrzebowania 1 dzień równowartość 475 Euro
Further IATA Dangerous Goods (Pack/Accept) Course w zależności od zapotrzebowania 1 dzień równowartość 475 Euro
Offshore Crane Training w zależności od zapotrzebowania 1 dzień równowartość 85 Euro
Hydrogen Sulphide Training w zależności od zapotrzebowania 1 dzień równowartość210 Euro – 1  osoba105 Euro >=2 osób
Offshore First Aid Training w zależności od zapotrzebowania 1 dzień równowartość 200 Euro
Sea Survival training w zależności od zapotrzebowania 3 dzień do uzgodnienia
Confined Space Entry w zależności od zapotrzebowania 1 dzień równowartość 350 Euro
Confined Space Rescue w zależności od zapotrzebowania 1 dzień równowartość 350 Euro
Podstawowe szkolenie w zakresie bezp. w przemyśle (MIST) w zależności od zapotrzebowania 1 dzień równowartość 210 Euro

Ceny w euro przeliczamy na podstawie aktualnego kursu sprzedaży banku PEKAO SA. Waluty obce możemy przyjąć tylko na przelew.