Szanowni Państwo, z nieukrywaną radością informujemy, że Szkoła Morska w Gdyni, jako pierwszy ośrodek na świecie, uzyskała certyfikat Nautical Institute nadający prawo szkolenia żeglarzy w zakresie DP.

Autorem programu jest Kadra Szkoły.

Rosnące zapotrzebowanie na wspomniany kurs zostało wywołane coraz częściej montowanymi urządzeniami DP na jachtach.Tu specyfika ich użycia mocno odbiega od standardowych prac występujących w przemyśle offshore.

Oczekiwania na brakujący segment wyszkolenia żeglarzy zostały spełnione!

Kurs trwa 28 godzin, a wydany certyfikat posiada nieograniczony termin ważności i nie podlega uaktualnianiu.

Zapraszamy!

Kod kursu: DPS

Wymagania:

• Książka żeglarska
  • Oficerski dyplom żeglarza zawodowego

Kurs trwa 28 godzin (4 dni), 50% wykładów, 50% zajęć na symulatorach.

Cena 2000€ zawiera lunche i kawę.

Minimalna ilość uczestników: 2 osoby

Maksymalna: 6 osób