exclusion

Pierwsza niepubliczna szkoła morska w Polsce

Poznaj nas bliżej

O nas

Szkoła Morska w Gdyni Sp. Z O.O. jest firmą istniejącą od 1998 roku. Spółka prowadzi:

• niepubliczną Policealną Szkołę Morską kształcącą w zawodach oficera nawigatora i oficera mechanika statku morskiego,
  • niepubliczną Placówkę Oświatową (Ośrodek Szkoleniowy) szkolącą marynarzy i oficerów statków morskich, pracowników gospodarki morskiej oraz żeglarzy i motorowodniaków,
  • działalność wydawniczą w zakresie przygotowania i wydawania skryptów i podręczników związanych tematycznie z prowadzonymi szkoleniami.

Szkoła Morska w Gdyni jest członkiem założycielem Krajowej Izby Gospodarki Morskiej oraz członkiem Krajowego Forum Oświaty Niepublicznej i Polskiego Forum Przemysłów Morskich. Szkoła działa aktywnie w Polskim Klastrze Morskim, będąc w jego władzach.

W lipcu 1998 roku Szkoła uzyskała międzynarodowy certyfikat jakości wg standardów ISO 9001:2000 w zakresie organizacji i prowadzenia szkoleń o profilu morskim, przyznany przez Lloyd’s Register Quality Assurance.

Nasza kadra dydaktyczna składa się ze 130 najlepszych w swojej dziedzinie dydaktyków i praktyków z długoletnim doświadczeniem zawodowym w pracy na statkach morskich, w tym instrumentalnych Wyzszej Szkoły Morskiej w Gdyni, aktualnie Akademii Morskiej, w przedsiębiorstwach żeglugowych i Administracji Morskiej oraz w zarządzaniu placówkami w tym SDK (Studium Doskonalenia Kadr).

Działamy w oparciu o:

Numer KRS: 0000136502 (Sąd rejonowy Gdańsk-Północ w Gdańsku ,VIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego)

NIP: 586-12-55-980

REGON: 191051437

Kapitał zakładowy: 50 000 PLN

Akty prawne

Poniżej zamieszczamy linki do aktów prawnych regulujących sprawy pracy na morzu, szkolnictwa morskiego itp.

Ustawa o bezpieczeństwie morskim

Plik .pdf, 502.22 KB

Rozporządzenie w sprawie wyszkolenia i kwalifikacji zawodowych marynarzy

Plik .pdf, 316.35 KB